infolinia: 012 266 43 81

Jak samemu przyciemnić brwi henną

Dzięki zastosowaniu dobrze dobranej henny oprawa twoich oczu stanie się wyrazista a twoje spojrzenie bardziej się pogłębi. Oprócz dobrze dobranego koloru do koloryzacji brwi który musi pasować do twojej naturalnej kolorystyki twarzy ważny jest dobrze przeprowadzony zabieg koloryzacji.

Makijaż

Zanim przygotujesz się do niego pamiętaj o pielęgnacji skóry wookół brwi. Posmaruj ją tłustym kremem np do rąk lub twarzy, unikniesz w ten sposób jej zabrudzeń.

Rób to delikatnie aby nie natłuścić włosków gdyż henna ich nie zabarwi.

Następnie dobierz dla siebie,odpowiedni praparat dostępny w drogeriach,uważaj podczas dobierania koloru henny który musi pasować do barwy twoich oczów i karnacji. Ciemna henna zarezerwowana jest dla kobiet o ciemnej karnacji i czarnych włosach.

Gdy już zakupisz preparat przeczytaj instrukcje podaną na pudełeczku i wymieszaj go dokładnie w plastikowym naczyniu.Jego konsystencja nie powinna być zbyt gęsta.

Emulsję nakładaj zaczynając od łuku brwiowego w pobliżu nasady nosa kończąc ku skroniom. Czas farbowania zależy od efektu jaki chcesz uzyskać. Waha się on od 2 do nawet 10 minut.

Praparat zmyj nawilżając płatek do demakijażu w ciepłej wodzie z dodatkiem mydła.Przyciemnienie brwi henną w domu pozostawia w naszym portfelu około 20-30 zł gdyż tyle kosztuje ten zabieg wykonany w gabinecie kosmetycznym.

Kosmetyki do wizażu:
Informacje o produktach (kosmetykach i akcesoriach do wizażu) uzyskasz w hurtowni kosmetycznej: (012)654-26-66.
Kursy - infolinia:
Informacje o kursach wizażu uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią. Zadzwoń pod numer: (012)266-43-81 lub 502-560-734
Nasi Partnerzy
Przybory do wizaĹźu
 
© Prawa autorskie zastrzeżone. Wykorzystywanie lub powielanie materiałów, grafik, tekstów, zabronione. Tagi. Kurs wizażu. Henna. Kapiele słoneczne. Płyn micelarny.
    Informacje o Cookies.