infolinia: 012 266 43 81

Łagodzenie podraznień po kapielach słonecznych

Nadmierne opalanie się może być przyczyną niekorzystnego wyglądu naszej cery. Do jednych z najczęściej występujących problemów są podrażnienia.

Wizaż

Podrażnienia po opalaniu często towarzyszą skórze wrażliwej. Dlatego też, warto stosować wyciągi z rumianku oraz aloesu. Ważne jest także odpowiednie mycie twarzy, najlepiej tonikiem bądź płynem micelarnym, który skutecznie nawilża skórę a także usuwa resztki makijażu z naszej twarzy.

Do łagodzenia podrażnień przydatne są także kremy, w których znajdziemy składniki łagodzące zaczerwienienia. Wzbogacona o składniki redukujące podrażnienia twarzy woda mineralna, to kosmetyk, który powinniśmy stosować oszczędnie, tak aby nasza cera nie była zbytnio wysuszona.

Dlatego po każdym spryskaniu twarzy tym preparatem, musimy dokładnie ją osuszyć. Jeżeli nasza skóra jest naprawdę silnie podrażniona, musimy zastosować dla niej ratunek w postaci kosmetyków dla cery atopowej. Są one popularnie dostępne w aptekach.

Kosmetyki do wizażu:
Informacje o produktach (kosmetykach i akcesoriach do wizażu) uzyskasz w hurtowni kosmetycznej: (012)654-26-66.
Kursy - infolinia:
Informacje o kursach wizażu uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią. Zadzwoń pod numer: (012)266-43-81 lub 502-560-734
Nasi Partnerzy
Przybory do wizaĹźu
 
© Prawa autorskie zastrzeżone. Wykorzystywanie lub powielanie materiałów, grafik, tekstów, zabronione. Tagi. Kurs wizażu. Henna. Kapiele słoneczne. Płyn micelarny.
    Informacje o Cookies.