infolinia: 012 266 43 81

Płyn micelarny

Odpowiednie oczyszczenie naszej cery zwłaszcza przed położeniem się do łóżka, jest sposobem do osiągnięcia nie tylko dobrego i korzystnego jej wyglądu, ale także pozwolą skórze na swobodne oddychanie.

Stylizacja

Szukając rozwiązania, które zapewni nam zarówno odpowiednie nawilżenie skóry jak i jej oczyszczenie warto zwrócić uwagę na preparat, jakim jest płyn micelarny. Jest on wzbogacony o micele, cząsteczki, które łączą się z cząsteczkami, jakie znajdują się na naszej cerze.

Sebum, drobinki kurzu, niezmyty makijaż oraz inne elementy zostają praktycznie natychmiast zdjęte z powierzchni naszej cery bez nadmiernego jej napinania. Aplikacja kosmetyku odbywa się poprzez rozmieszczenie kosmetyku na powierzchni ery wacikiem.

Tego rodzaju preparat jest zazwyczaj idealny dla każdego rodzaju skóry, a w szczególności polecany jest osobom, posiadającym wrażliwą cerę. Dzieje się tak ze względu na niski poziom wszelkiego rodzaju barwników oraz konserwantów, jakie znajdują się w jego składzie.

Kosmetyki do wizażu:
Informacje o produktach (kosmetykach i akcesoriach do wizażu) uzyskasz w hurtowni kosmetycznej: (012)654-26-66.
Kursy - infolinia:
Informacje o kursach wizażu uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią. Zadzwoń pod numer: (012)266-43-81 lub 502-560-734
Nasi Partnerzy
Przybory do wizaĹźu
 
© Prawa autorskie zastrzeżone. Wykorzystywanie lub powielanie materiałów, grafik, tekstów, zabronione. Tagi. Kurs wizażu. Henna. Kapiele słoneczne. Płyn micelarny.
    Informacje o Cookies.